Rok 2017

Dva dny plné slunce a nabušené hudby. To byl 6. ročník festivalu Backstage of Stařeč. Jelikož už můžeme říct, že máme nějaké ty zkušenosti, rozhodli jsme se festival rozšířit na dva dny. A vyplatilo se! Zvládli jsme to a vy jste si to užili! Rok 2017 nás se zapsal do dějin našeho festivalu.

Iron Soul │Mr. Cook │ Vzhůru a níž │ Richard Ramirez │ Morčata na útěku │Paradoxx │ Endless Melody │ Midnight Madness │ Bleeding Heart │ The Bush │ Zelenina │ System Of a Down (revival) 
 Eight GT Core │ Exxon Valdez

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili letošního ročníku a podpořili náš festival, děkujeme také celé Backstage crew za pomoc při stavění, udržení celé akce v chodu a následném úklidu. Děkuji všem sponzorům za finanční i technickou podporu festivalu. Za rok na viděnou na Backstage of Stařeč 2018!

Za tým vás zdraví Marek, Jana a Petr, členové spolku Za kulturu z.s. 

 

 

Rok 2016

Rok 2015

4. ročník Backstage of Stařeč opět nezklamal. Vystoupili známé i méně známé, ale o to zajímavější kapely. Všude bylo veselo a bavili se i ti nejmenší na připravené písečné pláži s nafukovacím bazénkem. Zpestřením byl i fotokoutek, kde vznikaly úžasné fotografie.

Rok 2014

3. ročník přilákal do Starče přes 700 lidí, kteří neměli možnost se ani na okamžik nudit. Vynikající
kapely na velkém pódiu, špičkový zvuk, bohatý doprovodný program a vynikající občerstvení, to
byl BSfest 2014.

Posuďte sami: